مسیحیت شناسی

حقایقی درباره یهود، مسیحیت، غرب و مدعیان دروغین صلح، محبت و حقوق بشر

مسیحیت شناسی

حقایقی درباره یهود، مسیحیت، غرب و مدعیان دروغین صلح، محبت و حقوق بشر

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۶ مطلب در فروردين ۱۳۹۳ ثبت شده است

آیت الله فاطمی نیا از احترام مادر می گوید:

بازگویی روایتی جالب توجه از امام صادق (علیه السلام) توسط آیت الله فاطمی نیادریافت
حجم: 6.41 مگابایت

منبع : رهیافته

۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ فروردين ۹۳ ، ۰۷:۳۳
سید محمد علوی زاده

دکتر والریاپوروخوا، متولد مسکو است و به گفته خودش، او یکی از اشراف زادگان روسی به شمار می آید. تحصیلات عالیه اش را در مسکو در دو رشته فلسفه و زبان شناسی گذرانده است. او مترجم قرآن به زبان روسی است و یکی از معدود بانوان مسلمانی است که قرآن را ترجمه کرده است.

 

۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ فروردين ۹۳ ، ۱۷:۱۹
سید محمد علوی زاده

دوران آرامش و عزّت یهود بسیار کوتاه بود و آن زمانى بود که حضرت موسى(علیه السلام) آنها را از زیر یوغ ستمگران زمان بیرون کشید. اما طولى نکشید که سرگردانى و گرفتارى ملّت یهود آغاز شد؛ به طور مثال:

۲ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ فروردين ۹۳ ، ۱۴:۲۰
سید محمد علوی زاده

نسل‌کشی رواندا، برگ سیاهی از تاریخ استعمارگری جهان غرب و کلیسای کاتولیک

نسل‌کشی رواندا، برگ سیاهی از تاریخ استعمار + تصاویر

ایجاد اختلاف بین دو قوم توتسی و هوتو در رواندا توسط استعمارگران آلمانی و بلژیکی و همکاری کلیسای کاتولیک منجر به کشتار 800 هزار انسان به وحشیانه‌ترین شکل ممکن، در سایه سکوت مجامع بین‌المللی شد!!!
۲ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ فروردين ۹۳ ، ۱۶:۴۲
سید محمد علوی زاده

در جواب تهمت و شبهه مستشرقین، مبشرین مسیحی و برخی مغرضین به دین مبین اسلام مبنی بر اینکه « اسلام دین خشونت است » آن هم در جهت تضعیف اسلام، انحراف جوانان و همچنین ایجاد اختلاف و تفرقه در بین آحاد مردم

“ورود اسلام به ایران” یا “استقرار حکومت مسلمانان در ایران”؟

۱۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ فروردين ۹۳ ، ۱۸:۲۲
سید محمد علوی زاده

 استعمارگران اروپا می‌گویند: «ما باید به وسیله جمعیت‌های تبلیغی خود مسیر فکر وحدت اسلامی را منحرف سازیم، تا پیروان کلیسا بتوانند در میان مسلمین نفوذ کنند.»

بعضی معتقدند که سبب دشمنی اساسی کلیسا با اسلام، انعکاس جنگ‌های صلیبی است ولی مسترق آلمانی «کارل بکر» معتقد است سبب دشمنی ریشه دار تر است. وی معتقد است هنگامی‌که اسلام به وجود آمد و در قرون وسطی پیشروی نمود سد محکمی در مقابل گسترش مسیحیت به وجود آورد و به تدریج به سرزمین‌های مسیحی نشین سرایت کرد، ین دشمنی ایجاد شده است. گفته «گاردنر» نیز همین عقیده را تأیید می‌کند: «قدرتی که در اسلام نهفته است، اروپا را به وحشت انداخته و سبب شده است که مبلغین مسیحی دشمنی بین کلیسا و اسلام را دینی بدانند.»

۲ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۳ ، ۲۱:۳۸
سید محمد علوی زاده