بسم الله الرحمن الرحیم

مسیحیت شناسی

حقایقی درباره یهود، مسیحیت، غرب و مدعیان دروغین صلح، محبت و حقوق بشر

پشت پرده وحشیانه تهیه یکی از غذاهای محبوب غربی!+فیلم و تصاویر

قساوت انسان نماهای وحشی غربی برای لذت بیشتر!

این هم از قلب کثیف مدافعان حقوق بشر!

به گزارش مسیحیت شناسی کشورهای غربی و سایر دولتهای ضداسلامی در سراسر دنیا، همواره دنبال بهانه ای برای تخریب اسلام و مسلمانان در پیش می گیرند. یکی از ایرادهاییکه بر دین مبین اسلام وارد میکنند حکم ذبح شرعی حیوانات است! گرچه ذبح حیواناتیکه ما انسانها ناگزیر از مصرف گوشت آنها هستیم، دردناک است ولی حیوان خیلی سریع جانش را از دست می دهد و بیشتر از درد ذبح عذاب نمی شود!

 این در حالی است که خودشان در کشتارگاه ها و مراکز پرورش حیوانات رفتار بسیار وحشیانه و مشمئزکننده ای با حیوانات دارند.!

غذایی به نامFoie Gras به معنی جگر چرب غذای تجملی و گران قیمتی است که منشاء آن فرانسه است و در رستورانهایی چون مک دونالد و کی اف سی سرو می شود. برای تهیه این غذا مرغابی و غازها را مجبور می کنند مقدار زیادی چربی بخورند تا بیش از اندازه چاق شوند و به بیماری جگر چرب مبتلا شوند. پرندگان مجبور می شوند مقدار زیادی روغن و غذای چرب بخورند حتی اگر میلی به خوردن آن نداشته باشند.

یک لوله فلزی از گلوی حیوان به داخل معده وارد می کنند و به حیوان غذا می خورانند تا حدی که جگر آنها بزرگ و بزرگتر شود؛

سپس آنها را درون قفس های بسیار کوچک قرار می دهند و آنها را مجبور می کنند که در یک حالت ثابت و بدون حرکت بایستند تا انرژی مصرف نکنند.

خوب نگاه کنید. می توانید غم را در چشمهای او ببینید؟

پاهای آنها در اثر ایستادن های ثابت و طولانی مدت ورم می کند. و نمی توانند بخوابند. و البته نیازی هم به خواب نیست چون دوباره مجبور هستند غذا بخورند. آنها سعی می کنند از جان خود دفاع کنند، اما این تلاش هم بی فایده است. آنها را مجبور به خوردن می کنند تا جایی که بمیرند و یا بدن آنها نتواند این مقدار غذا را تحمل کنند. همانطور که می بینید غذا از دهان حیوان بیرون زده!!

آنهایی زنده می‌مانند، بیمار می شوند و از مخرج آنها هنگام دفع مدفوع خون جاری می شود.

آنها نه تنها از ناحیه دهان و گلو دچار جراحت می شوند، بلکه تمام مدت زندگی غم انگیز خود از دل درد و ورم و درد پا عذاب می کشند. نه خوابی دارند و نه حرکت و جنب و جوشی، که مطابق غریزه خود و مطابق آزادی و زندگی که خداوند به آنها داده بتوانند آسمان را ببینند ، روی زمین راه بروند و در آب شنا کنند. در عکس زیر می توانید جگر چرب را در مقایسه با جگر معمولی حیوان ببینید:

 انشاءالله در پست های بعدی به مطالب بیشتری درباره رفتارهای وحشیانه غربیها با حیوانات اشاره خواهد شد!

دوستانی که به صحت این پست شک دارند می توانند کلمه «Foie Gras» را در گوگل سرچ کرده و مطالب بیشتری در این مورد بخوانند! در ضمن فیلمهای مختلفی را در این باره می توانند ببینند! ما فقط آدرس یک منبع را برایتان ذکر میکنیم!

http://www.peta.org/issues/animals-used-for-food/factory-farming/ducks-geese/foie-gras/

این هم فیلمی مستند در این باره برای عزیزانی که شک دارند:

مشاهده در آپارات

دانلود فایل با کیفیت پایین 10 مگابایت

دانلود فایل با کیفیت بالا  40 مگابایت

شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ , ۱۵:۴۲ سید دکتر محمودرضا منتظرالمهدی قائنی اصل
این هم دلیلی بر حقانیت سخنان رهبر معظم انقلاب که غربی ها وحشی اند

به امید پیروزی نهایی اسلام بر کفار

اللهم عجل الولیک الفرج

یا مهدی ادرکنی

در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند
نتونستم فیلمو نگاه کنم!تیکه ی اولو که دیدم بیخیال شدم.چطور دلشون میاد!
الهی خودشون چربی کبد بگیرن حالیشون شه!
واقعا که.
من که حتی دلم نمیاد یه مورچه رو له کنم.
همین گوشت ومرغ و اینارو هم دلم نمیاد.
چون مجبورم می خورم.
همه جای دنیا آدم خوب و بد و خیلی بد هست...فقط من موندم یک انسان(البته اگه بشه به این آدم ها گفت انسان)چقدر میتونه بی رحم و کفتار صفت باشه که این بلا رو سر پرنده ها بیاره یا یک حیوون رو زنده زنده بخوره...به نظر من این آدم ها به مراتب از کفتار که اکثرا شکارشو زنده میخوره پست ترن چون کفتار شعور نداره و بر اساس غریزه رفتار میکنه اما این آدم ها که مثلا عقل دارن چه توجیهی واسه این کاراشون دارن؟اصلا چطور دلشون میاد این کارارو بکنن؟اینا واقعا آدمن یا شیاطینی در لباس آدم؟
خدا لغنتشون کنه. خدا لعنتشون کنه. خدا لعنتشون کنه
غربی های جنایتکار
لا سلام دوستان این یک فاجعه‌ای آن شکی نیست اما یک فاجعه!!!  نه یک اپی دمی!!!!  مگر در غرب دزدی نمی شود تجاوز نمی شود. کی ادعا کردن همه جا گل و گلستان است. فرق اونها با ما در اینه اینکه استثنایی است. مگر در غرب مواد مخدر نمی فروشند مصرف نمی کنند. اما با ظابطه با قانون. نهادهایی نظارتی فعال. نهاد های مدنی پویا. پاسخ گوییییی مسوولان باعث شده این موارد کمترین اثرات رو بجا بگذارد. یه جوان سیاه پوست میمیر سه روز تظاهرات برپا میشه اینجا ستار بهشتی کشته شد ندا کشته شد داستان کهریزک چی شد. زهرا بنی یعقوب چی شد. عکاس کانادایی چی شد. 
ماجرایی خاوری چیشد سه هزار ملیارد و نه هزار میلیارد و سی هزار ملیارد چی شد. موسوی و کروبی چیشد!!!  ماجرایی تزریق اسید به سک ها و اسید پاشیهاصفهان چی شد. خوب زیادی کشش دادم ببخشید 
شما استاد به هم بافتن و ربط دادن چیزهای نا مربوط هستید.
البته اینکه به قول شما در غرب فاجعه های بسیاری مثل مصرف و خ و ف مواد مخدر با ضابطه و قانون صورت میگیرد خودش یک فاجعه بسیار بزرگتر است.
من عکس ها رو که دیدم سریع رد کردم جرات نکردم فیلم رو نگاه کنم 
ار دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست
توجه داشته باشید که استفاده از این غذا حدودا یک سال پیش، برای همیشه ممنوع شد!
تعجب نمی کنم
اللهم عجل لولیک الفرج...
اقا بیا ما را از این هوای سراسیمه دور کن

با سلام ... جای تاسف دارد که اینان برای تهیه غذا دست به چنین کاری میزندد اما بیایید واقع بین باشیم ! شاید اگر انها طریقه خوردن کله پاچه ایرانیان یا خوردن سوسک های زشت و لزج توسط چینی ها یا قورباغه توسط ژاپنی ها را ببینند قطعا از کار ما ناراحت و دلسرد خواهند شد .... اما خب به چه قیمیتی ؟ اینها که انقدر به سلامت اهمیت میدهند و صد ها سازمان برای بهداشت راه انداخته اند (مثل nc ) پس چرا چنین کاری میکنند ؟ خوردن ان همه چربی .... از طرفی ازار و اذیت ان حیوان ... آن هم به این طرز فجیه .... نمیدانم واقعا چه بگویم !

خودم توی یکی از برنامه هاشون دیدم که تو رستوران میمون زنده رو آوردن رو میز غذا و گارسون با چکش داشت میزد تو سر میمون که مغزش متلاشی شه و همون طوری میمون رو بخورن.نمی دونید چه حالی شدم وقتی میمون جیغ میزد.و اونا هم می خندیدن تو تیوی پرشیا نشون میداد تو کشور آلمان بود
سلام خیلی دردناک بود. باید اینا رو تلوزیون نمایش بده تا همه مردم ببینن غربی های وحشی چه کاره هستن.
البته از این غربی ها و صهیونیستها و دشمنان اهل بیت و اسلام هیچ جنایتی بعید نیست همونطورکه شکنجه های هولناک قرون وسطی که توسط اجداد اینا صورت میگرفته نشان دهنده اوج بیرحمی اونهاست که شخص محکوم رو زنده زنده پوست میکندن یا در محفظه بسته ای با بخار میپختن یا با روشهای وحشیانه متعدد دیگر... پناه بر خدا
مرگ بر آمریکا و اسرائیل و حامیانشان که با ادعای حقوق بشر به دیگران حمله میکنند ولی خودشون در رستورانهاشون...شاید خبر دارید که برخی از مقامات غربی مثلا بوش و ... عضو انجمن جمجمه هستند...شیطان پرستهای وحشی...یا الله
سلام علیکم
بخدا خندم میگیره هم از اونا هم از شما این همه ادم دارن تو جهان به عناوین مختلف میمیرن شما چسبیدین به پشت و کبد پرنده ها واقعا خنده داره
با سلام
چند وقت پیش شنیده بودم اینا براشون جون حیوانات مهمتر از جون انسانهاست! بخاطر همین صدها موسسه و جنبش حمایت از حیوانات و... تشکیل داده اند!
اما واقعیت این است که وجود این موسسات و جنبش ها دلیل بر توحش آنهاست چون اگر توحشی نبود نیاز به این موسسات و جنبش ها هم نبود!
اگر هم جان حیوانی برایشان عزیز است و گاها مرگ یک حیوان یا ظلم به یک حیوان را رسانه ای میکنند! برای فریب عوام و مردم  سایر کشورهاست!
برای اینها هیچ چیزی جز منافعشان ارزش ندارد! نه جان حیوان، نه جان انسان و نه طبیعت!
در مورد انسانها هم به لینکهای ذیل مراجعه کنید! 
اگر واقعیت داشته باشد واقعا از ته دل متاسفم.....
باسلام
من باکلیات نظرشماموافقم
غربیهابرخلاف تبلیعاتشان حیوان ازارذاتی هستند
وچه بلایی در خانه هایشان بر سر حیوانات نمی اورند
ولی بانمایش عکسها و نوشتن مطالب که می تواند مربوط به عکسهانباشدمشکل دارم
اصولا به شماایمان ندارم واعتمادبه مطالب شماندارم
خداحافظ
سلام
این پست هم میان ملیاردها مطلب دروغ!!
صاحب اختیارید!
یا حق

البته ممنون از شما که باعث شدید یک فیلم مستند هم به این پست اضافه کنم!
یا علی
ما آدمها تا کجا میخوایم بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام و عرض ارادت...

ماییم و هزاران گناه...

خداست و ستار العیوب بودن...

علاقه مند بودید به وبلاگ بنده هم سر بزنید...

ممنون...

التماس دعا...

یاحق...

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
منوی موضوعات وبلاگ
سلام علیکم
هدف این وبلاگ به هیچ وجه اهانت به عقاید مسیحیت و یهود نیست بلکه با توجه به اینکه سایتهای زیادی در اینترنت به اسم تبشیر و تبلیغ مسیحیت، در مورد اسلام عزیز، به شبهه پراکنی و مغالطه می‌پردازند، نظرات انتقادی در مورد مسیحیت هم در اختیار کاربران عزیز قرار بگیرد. هدف دوم ما این است که حقایقی از غرب که بر مردم پوشیده مانده را بیان کنیم تا با واقعیت فرهنگ و تمدن غربی آشنا شوند.
دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پربیننده ترین مطالب
آرشیو موضوعی وبلاگ