بسم الله الرحمن الرحیم

مسیحیت شناسی

حقایقی درباره یهود، مسیحیت، غرب و مدعیان دروغین صلح، محبت و حقوق بشر

توطئه تفرقه

طبق بیانات یکی از اساتید برجسته علمی روسیه که البته از ترس اسمش را فاش نکرد، شخصی به نام مایکل لدی در آمریکا که البته یهودی هم هست، تمامی این جریاناتی که عرض می کنم را طراحی و هر کدام را در زمان مشخص اجرا می کند.
1-طرح کاریکاتوری به منظور اهانت به پیامبر. این کاریکاتور در دانمارک ابتدا در سالگرد 11 سپتامبر کشیده شد، ولی وقتی دیدند که کسی صدایی ازش در نیامد، اینقدر کشیدند و کشیدند و حتی کشورهای دیگر هم نشان داند تا بالاخره واکنش ایرانیان را در این قبال برانگیزند.
دولت آمریکا به دانمارک وعده داده بود که هرگونه خسارت اقتصادی بابت چاپ این کاریکاتورها را جبران خواهد کرد. ولی وقتی دید که این اعتراضات نه تنها از سوی ایران، بلکه از طرف تمامی کشورهای اسلامی و بسیاری از کشورهای غیر اسلامی اعلام شد و ایران هم آخر سر اعتراض کرد، شکست بدی خوردند.
هدف اول از این اقدام آنها تحریم روابط تجاری اروپا با ایران، از سوی ایران بود تا ایران رابطه خود را با اروپا قطع کند و اروپا آمادگی حمله نظامی و تحریم اقتصادی ایران را پیدا کند که این توطئه نقش بر آب شد.
موضوع بعدی، متشنج نگه داشتن اوضاع مسلمانان بود که با این کاریکاتورها به نتیجه رسید ولی در کشور عراق، اعتراضات سطح کمی داشت، بنابراین یک فیلم مسخره از حمله انگلیسی ها به بصره ای ها را نشان دادند که تابلو بود ساختگی است و فقط قصدش آشوب است.
بعد از آن قضیه حمله به حرمین شریفین سامرا بود که توطئه ترسناک تفرقه بین شیعه و سنی را در پی داشت که البته با درایت رهبران شیعه و سنی در این واقعه، توانستند به راحتی این قضیه را کنترل کنند و بار دیگر نقشه های شوم صهیونیستها را بر ملا کنند.
و این قصه با کمک افراطیون شیعه و سنی همچنان ادامه دارد...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
منوی موضوعات وبلاگ
سلام علیکم
هدف این وبلاگ به هیچ وجه اهانت به عقاید مسیحیت و یهود نیست بلکه با توجه به اینکه سایتهای زیادی در اینترنت به اسم تبشیر و تبلیغ مسیحیت، در مورد اسلام عزیز، به شبهه پراکنی و مغالطه می‌پردازند، نظرات انتقادی در مورد مسیحیت هم در اختیار کاربران عزیز قرار بگیرد. هدف دوم ما این است که حقایقی از غرب که بر مردم پوشیده مانده را بیان کنیم تا با واقعیت فرهنگ و تمدن غربی آشنا شوند.
دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پربیننده ترین مطالب
آرشیو موضوعی وبلاگ